+7 7132 44-58-39

Расписание звонков

КММ «Заречный тұрғын алабы мектеп-балабақша кешені» бойынша сабақ кестесі

2019-2020 оқу жылы. І жартыжылдық

 

1 «А» №3кабинет

3 «А» №2 кабинет

4 «А» №1 кабинет

І ауысым

дүйсенбі

1. Сауат ашу

2. Дене шынықтыру

3. Музыка

4. Математика

5.Өзін-өзі тану (І топ)

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Әдебиеттік оқу  

4. Дене шынықтыру

5. Музыка

6.Сөз өері

1. Дене шынықтыру

2.Математика

3. Қазақ тілі

4. Музыка

5. Жаратылыстану

6. Қолөнер

сейсенбі

1. Сауат ашу

2. Математика

3. Сауат ашу

4. Дүниетану

5. Өзін-өзі тану (ІІ топ)

1. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

2. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

3. Математика

4. Жаратылыстану

5. Қазақ тілі

6. Сахналық қойылым

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Әдебиеттік оқу

6. Сөз өнері

сәрсенбі

1. Сауат ашу

2 Математика

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Дене шынықтыру

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Дене шынықтыру

5. Өзін-өзі тану (І топ)

Ақпрар. коммун.технология(ІІтоп)

6. Өзін-өзі тану (ІІ топ)

Ақпар. коммун.технология(Ітоп)

1.Қазақ тілі

2. Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Жаратылыстану

5. Көркем еңбек

6. Дене шынықтыру

бейсенбі

1. Сауат ашу

2. Математика

3. Жаратылыстану

4. Дене шынықтыру

5.  Қолөнер

1.Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

2. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

3. Жаратылыстану

4. Математика

5. Қазақ тілі

6.Дене шынықтыру

1.Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Дене шынықтыру

6. Әдебиеттік оқу

жұма

1. Сауат ашу

2. Көркем еңбек

3.Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Сахналық қойылым 6.Тәрбие сағаты

1. Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Көркем еңбек

4. Дүниетану

5. Қолөнер

6. Тәрбие сағаты

1. Дүниетану

2. Математика

3. Өзін-өзі тану (І топ)

Ақпрар. коммун.

технология(ІІтоп)

4. Өзін-өзі тану (ІІ топ)

Ақпар. коммун.технология(Ітоп)

5. Сахналық қойылым

6. Тәрбие сағаты

 

1. 08.30-09.05.

2. 09.10-09.45.

3. 09.55-10.30

4. 10.35-11.10

5. 11.15-11.50

1. 08.30-09.10.

2. 09.15-09.55.

3. 10.05-10.45

4. 10.50-11.30

5. 11.35-12.15

6. 12.20-13.00

1. 08.30-09.10.

2. 09.15-09.55.

3. 10.05-10.45

4. 10.50-11.30

5. 11.35-12.15

6. 12.20-13.00

 

 

2 «А» №1 кабинет

2 «Ә» №2 кабинет

ІІ ауысым

дүйсенбі

1. Қазақ тілі

2. Музыка

3. Дене шынықтыру

4. Әдебиеттік оқу

5. Қолөнер

1. Музыка

2. Қазақ тілі

3. Әдебиеттік оқу

4. Қолөнер 

5. Дене шынықтыру

 

сейсенбі

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі

4. Дене шынықтыру

5. Ағылшын тілі

6.Тәрбие сағаты

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Ағылшын тілі

4. Орыс тілі

5. Дене шынықтыру

6. Тәрбие сағаты

сәрсенбі

1.Қазақ тілі

2 Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Өзін-өзі тану

5. Математика сыры

1. Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Өзін-өзі тану

4. Математика сыры

5. Көркем еңбек

 

бейсенбі

1. Дүниетану

2. Математика

3.Орыс тілі

4. Ағылшын тілі 

5. Қазақ тілі

1.Қазақ тілі

2. Математика

3. Ағылшын тілі

4. Орыс тілі

5. Дүниетану

 

жұма

1. Жаратылыстану

2. Математика

3. Көркем еңбек

4. Әдебиеттік оқу

5. Дене шынықтыру

1.Әдебиеттік оқу

2.Математика

3. Қазақ тілі

4. Дене шынықтыру

5. Жаратылыстану

 

 

  1. 13.30-14.10
  2. 14.15-14.55
  3. 15.05-15.45
  4. 15.50-16.30
  5. 16.35-17.15
  6. 17.20-18.00

1. 13.30-14.10

2. 14.15-14.55

3. 15.05-15.45

4. 15.50-16.30

5. 16.35-17.15

6. 17.20-18.00

 

Үй жағдайында жеке тегін оқытылатын 4 «А» класс оқушысы

Серик Карина Бауржанқызының

САБАҚ КЕСТЕСІ

 

Апта күндері

Пән аттары

Қоңырау кестесі

Дүйсенбі

1. Қазақ тілі

2. Математика

09.15-09.55.

10.05-10.45

Сейсенбі

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі

09.15-09.55

10.05-10.45

11.35-12.15

Сәрсенбі

1. Ағылшын тілі

2. Жаратылыстану

3. Информатика

09.15-09.55

10.05-10.45

10.50-11.30

Бейсенбі

1. Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Орыс тілі

09.15-09.55

10.05-10.45

11.35-12.15

 

Жұма

1. Ағылшын тілі

2. Әдебиеттік оқу

3. Дүниетану

09.15-09.55

10.05-10.45

10.50-11.30

 

 

КММ «Заречный тұрғын алабы мектеп-балабақша кешені» бойынша

 МАД сыныбының сабақ кестесі

2019-2020 оқу жылы. І жартыжылдық

 

Жетекшісі: Дюсембаева.Л.Т

Білім салалары

Апта күндері

Сағат саны

1

Дүйсенбі

 

Қатынас

Әлеумет, шығармашылық

Денсаулық

Қатынас, әлеумет

1. Сөйлемді дамыту

2. Сурет салу

3. Дене шынықтыру

4. Орыс тілі

1,0

1,0

1,0

1,0

2

Сейсенбі

 

Қатынас

Шығармашылық

Таным,әлеумет

Таным

Денсаулық

1. Сауат ашу

2. Мүсіндеу

3. Драма

Құрастыру

4. Дене шынықтыру/қауіпсіз мінез-құлық негіздері

1,0

1,0

0,5

0,5

0,5

0,5

 

 

Вариатив

Шығармашылық

Мейірімділік пен әділдік мекені

1,0

3

Сәрсенбі

 

Таным

Қатынас

Әлеумет

Шығармашылық

1.Қарапайым математикалық ұғымды қалыптастыру

2. Жаратылыстану

3. Ағылшын

4. Музыка

1,0

1,0

1,0

1,0

 

Вариатив

Әлеумет

Кіші бастауыш буындағы жаратылыстану пәні терминдері

1,0

4

Бейсенбі

 

Қатынас,

Қатынас/таным

Шығармалық

Денсаулық

Таным

1.Сауат ашу

Көркем әдебиет

2. Жапсыру

3. Дене шынықтыру

4. Орыс тілі

0,5

0,5

1,0

1,0

1,0

 

Вариатив

Таным

Қызықты математика

1,0

5

Жұма

 

Қатынас,әлеумет

Шығармашылық

Әлеумет,қатынас

1. Қарапайым математикалық ұғымды қалыптастыру

2. Музыка

3. Өзін-өзі тану

4. Қоршаған ортамен таныстыру

Экология негіздері

1,0

1,0

1,0

0,5

0,5

 

Вариатив Таным

Ана тілім-дара тілім

 

 

КГУ «Комплекс школа-сад в жилом массиве Заречный» расписание уроков

2019-2020 учебном годуІ полугодии

 

1 «А» №3кабинет

3 «А» №2 кабинет

4 «А» №1 кабинет

І смена

Понедельник

1. Сауат ашу

2. Дене шынықтыру

3. Музыка

4. Математика

5. Өзін-өзі тану (І топ)

1.Қазақ тілі

2. Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Дене шынықтыру

5. Музыка

6. Сөз өері

1. Дене шынықтыру

2.Математика

3.Қазақ тілі

4.Музыка

5. Жаратылыстану

6. Қолөнер

Вторник

1. Сауат ашу

2. Математика

3. Сауат ашу

4. Дүниетану

5. Өзін-өзі тану (ІІ топ)

1. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

2. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

3. Математика

4. Жаратылыстану

5. Қазақ тілі

6. Сахналық қойылым

1.Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Әдебиеттік оқу

6. Сөз өнері

Среда

1. Сауат ашу

2. Математика

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Дене шынықтыру

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Дене шынықтыру

5. Өзін-өзі тану (І топ)

Ақпрар. коммун.технология(ІІтоп)

6. Өзін-өзі тану (ІІ топ)

Ақпар. коммун.технология(Ітоп)

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Жаратылыстану

5. Көркем еңбек

6. Дене шынықтыру

Четверг

1. Сауат ашу

2. Математика

3. Жаратылыстану

4. Дене шынықтыру

5. Қолөнер

1.Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

2. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

3. Жаратылыстану

4. Математика

5. Қазақ тілі

6. Дене шынықтыру

1.Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Дене шынықтыру

6. Әдебиеттік оқу

Пятница

1. Сауат ашу 

2. Көркем еңбек

3. Орыс тілі( І топ)

Ағылшын тілі (ІІ топ)

4. Ағылшын тілі ( І топ)

Орыс тілі (ІІ топ)

5. Сахналық қойылым 6.Тәрбие сағаты

1. Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Көркем еңбек

4. Дүниетану

5. Қолөнер

6. Тәрбие сағаты

1. Дүниетану

2. Математика

3. Өзін-өзі тану (І топ)

Ақпрар. коммун.

технология(ІІтоп)

4.Өзін-өзі тану (ІІ топ)

Ақпар. коммун.технология(Ітоп)

5. Сахналық қойылым

6. Тәрбие сағаты

 

1. 08.30-09.05.

2. 09.10-09.45.

3. 09.55-10.30

4. 10.35-11.10

5. 11.15-11.50

1. 08.30-09.10.

2. 09.15-09.55.

3. 10.05-10.45

4. 10.50-11.30

5. 11.35-12.15

6. 12.20-13.00

1. 08.30-09.10.

2. 09.15-09.55.

3. 10.05-10.45

4. 10.50-11.30

5. 11.35-12.15

6. 12.20-13.00

 

 

2 «А» №1 кабинет

2 «Ә» №2 кабинет

ІІ смена

Понедельник

1. Қазақ тілі

2. Музыка

3. Дене шынықтыру

4. Әдебиеттік оқу

5. Қолөнер

1. Музыка

2. Қазақ тілі

3. Әдебиеттік оқу

4. Қолөнер 

5. Дене шынықтыру

 

Вторник

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі

4. Дене шынықтыру

5. Ағылшын тілі

6. Тәрбие сағаты

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Ағылшын тілі

4. Орыс тілі

5. Дене шынықтыру

6. Тәрбие сағаты

Среда

1.Қазақ тілі

2 Математика

3. Әдебиеттік оқу

4. Өзін-өзі тану

5. Математика сыры

1. Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Өзін-өзі тану

4. Математика сыры

5. Көркем еңбек

 

Четверг

1. Дүниетану

2. Математика

3. Орыс тілі

4. Ағылшын тілі 

5. Қазақ тілі

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Ағылшын тілі

4. Орыс тілі

5. Дүниетану

 

Пятница

1. Жаратылыстану

2. Математика

3. Көркем еңбек

4. Әдебиеттік оқу

5. Дене шынықтыру

1.Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Қазақ тілі

4. Дене шынықтыру

5. Жаратылыстану

 

 

  1. 13.30-14.10
  2. 14.15-14.55
  3. 15.05-15.45
  4. 15.50-16.30
  5. 16.35-17.15
  6. 17.20-18.00

1. 13.30-14.10

2. 14.15-14.55

3. 15.05-15.45

4. 15.50-16.30

5. 16.35-17.15

6. 17.20-18.00

 

Расписание уроков на дому ученицы 4 «А» класса

Серик Карины Бауржановны

2019-2020 учебном годуІ полугодии

 

Неделя

Предметы

Расписание звонка

Понедельник

1. Қазақ тілі

2. Математика

09.15-09.55.

10.05-10.45

Вторник

1. Қазақ тілі

2. Математика

3. Орыс тілі

09.15-09.55

10.05-10.45

11.35-12.15

Среда

1. Ағылшын тілі

2. Жаратылыстану

3. Информатика

09.15-09.55

10.05-10.45

10.50-11.30

Четверг

1. Әдебиеттік оқу

2. Математика

3. Орыс тілі

09.15-09.55

10.05-10.45

11.35-12.15

 

Пятница

1. Ағылшын тілі

2. Әдебиеттік оқу

3. Дүниетану

09.15-09.55

10.05-10.45

10.50-11.30

 

 

КГУ «Комплекс школа-сад в жилом массиве Заречный»

 расписание уроков в подготовительной группе

2019-2020 учебном годуІ полугодии

Воспитатель: Л.Т.Дюсембаева

Образовательные области

Неделя

 Количество часов

1

Понедельник

 

Қатынас

Әлеумет, шығармашылық

Денсаулық

Қатынас, әлеумет

1. Сөйлемді дамыту

2. Сурет салу

3. Дене шынықтыру

4. Орыс тілі

1,0

1,0

1,0

1,0

2

Вторник

 

Қатынас

Шығармашылық

Таным,әлеумет

Таным

Денсаулық

1. Сауат ашу

2. Мүсіндеу

3. Драма

Құрастыру

4.Дене шынықтыру/қауіпсіз мінез-құлық негіздері

1,0

1,0

0,5

0,5

0,5

0,5

 

 

Вариатив

Шығармашылық

Мейірімділік пен әділдік мекені

1,0

3

Среда

 

Таным

Қатынас

Әлеумет

Шығармашылық

1.Қарапайым математикалық ұғымды қалыптастыру

2.Жаратылыстану

3.Ағылшын

4.Музыка

1,0

1,0

1,0

1,0

 

Вариатив

Әлеумет

Кіші бастауыш буындағы жаратылыстану пәні терминдері

1,0

4

Четверг

 

Қатынас,

Қатынас/таным

Шығармалық

Денсаулық

Таным

1.Сауат ашу

Көркем әдебиет

2.Жапсыру

3.Дене шынықтыру

4.Орыс тілі

0,5

0,5

1,0

1,0

1,0

 

Вариатив

Таным

Қызықты математика

1,0

5

Пятница

 

Қатынас,әлеумет

Шығармашылық

Әлеумет,қатынас

1. Қарапайым математикалық ұғымды қалыптастыру

2. Музыка

3. Өзін-өзі тану

4. Қоршаған ортамен таныстыру

Экология негіздері

1,0

1,0

1,0

0,5

0,5

 

Вариатив Таным

Ана тілім-дара тілім